Závislost na alkoholu je vážná nemoc

Návyk se vytváří pomalu. Nejdříve je to jedna sklenička a pak to může klidně být celá lahev. Rodina, přátelé, kolegové vidí nemocného zlomeného člověka, kterému ubývají síly a pomalu a jistě padá do propasti. Ten kdo najde sílu pádu na dno zabránit, tomu se vrátí chuť do života. Jako každé vážné onemocnění, vyžaduje i toto […]

Návyk se vytváří pomalu. Nejdříve je to jedna sklenička a pak to může klidně být celá lahev. Rodina, přátelé, kolegové vidí nemocného zlomeného člověka, kterému ubývají síly a pomalu a jistě padá do propasti. Ten kdo najde sílu pádu na dno zabránit, tomu se vrátí chuť do života. Jako každé vážné onemocnění, vyžaduje i toto speciální léčbu. Pokud si neumíte představit, že byste šli s kůží na trh v nějakém psychiatrickém zařízení, tak se nabízí i jiné řešení. Nestátní anonymní psychologické zařízení vám vrátí důstojnost.

Na 28 dní se může uvolnit každý

Máte už konečně jasno. Takhle dál žít nechcete a jste odhodláni postavit se ke svému problému čelem. Závislost na alkoholu vám všechno jenom zkomplikovala. Čím dřív se budete léčit, tím snáz se do opravdového života vrátíte. Nestátní psychologické zařízení vám podává pomocnou ruku. Stačí dvacet osm dní a ze zlomeného a unaveného člověka se stane člověk nový. Léčba probíhá anonymně v důstojném prostředí a je při ní využívána kombinace unikátního terapeutického programu s nejrůznějšími relaxačními aktivitami. To všechno posílí tělo i ducha. Objednat se můžete klidně hned.