Zajímavá destinace v Čechách

Trávíte rádi dovolenou v místech, která vám zaručí klid a pohodu, ale zároveň zde najdete i kouzlo historie a zajímavé přírody? Není nutné shánět splnění těchto dovolenkových přání jen v zahraničních destinacích. Existuje spousta míst v České republice, která splňují tato vaše přání. Bonusem k tomu vám bude přiměřená finanční náročnost a výhoda komunikace v […]

Trávíte rádi dovolenou v místech, která vám zaručí klid a pohodu, ale zároveň zde najdete i kouzlo historie a zajímavé přírody? Není nutné shánět splnění těchto dovolenkových přání jen v zahraničních destinacích. Existuje spousta míst v České republice, která splňují tato vaše přání. Bonusem k tomu vám bude přiměřená finanční náročnost a výhoda komunikace v českém jazyce. Jedním z nejznámějších míst protkaných historií, obklopených krásnou přírodou a poskytujících komfort vodních radovánek i nočního života je kraj v okolí Máchova jezera.

Kouzelná příroda opředená historií

S ubytováním u Máchova jezera si zajistíte báječnou dovolenou pro vaši rodinu, pro pobyt s vašimi přáteli či romantický pobyt ve dvou. U krásné vodní hladiny s pozadím impozantního hradu Bezděz si naplánujete aktivity podle vašich představ. Můžete využít osvěžujících vln vodní plochy, sportovní vyžití v podobě loděk a šlapadel, či si užívat aktivního pohybu po okolí. Spolu s odpočinkem poznáte i část naší historie a kouzelné přírody.