Vybírejte z mnoha druhů

Máte zákazníky, kteří mají mlsné jazýčky a hledají jen ty nejvybranější chutě? Pak jim nabídněte kvalitní produkt, kterým je točená zmrzlina od společnosti Adria Gold. Námi nabízené produkty jsou oblíbené již v mnoha restauracích, cukrárnách, ale také velkých hotelových komplexech. Neváhejte a zajistěte kvalitu svým zákazníkům i Vy. Přidejte se k našim obchodním partnerům a […]

Máte zákazníky, kteří mají mlsné jazýčky a hledají jen ty nejvybranější chutě? Pak jim nabídněte kvalitní produkt, kterým je točená zmrzlina od společnosti Adria Gold. Námi nabízené produkty jsou oblíbené již v mnoha restauracích, cukrárnách, ale také velkých hotelových komplexech. Neváhejte a zajistěte kvalitu svým zákazníkům i Vy. Přidejte se k našim obchodním partnerům a kontaktujte nás.

Zakládáme si na kvalitě

Jsme sami výrobci točené zmrzliny, takže můžeme denně hlídat její kvalitu a suroviny, které do směsí vkládáme. Právě proto patříme mezi společnosti, se kterými obchodují ti, kteří chtějí nabídnout zákazníkům kvalitu a český výrobek. Neváhejte nás kontaktovat a naši profesionálové Vám pomohou i s výběrem nejvhodnějšího stroje pro výrobu lahodné pochoutky.