Vánoce, Vánoce…

Jsou již brzo tady! Máte už nakoupené dárky pro své nejbližší, nebo čekáte jako někteří a budete kupovat na poslední chvíli? Můžete se Vám to vymstít! No jo, co si budeme povídat. Pokud půjdete den před Vánocemi do obchodu, tak se prostě nesmíte divit, že nekoupíte dárek takový, jaký jste plánovali. Zkrátka, někdo byl […]

Jsou již brzo tady! Máte už nakoupené dárky pro své nejbližší, nebo čekáte jako někteří a budete kupovat na poslední chvíli? Můžete se Vám to vymstít! No jo, co si budeme povídat. Pokud půjdete den před Vánocemi do obchodu, tak se prostě nesmíte divit, že nekoupíte dárek takový, jaký jste plánovali. Zkrátka, někdo byl rychlejší. A nebo se tomuhle můžete vyhnout a nakoupit včas!

Nakupujte včas a se slevou!

Nedávno jsem viděl v jednom velkém internetovém obchodu a možná i reklamu, kde říkali, že pokud nakoupíte v určitém datu, tak nebudete muset platit poštovné. Což může hrát u některých lidí při rozhodování roli. Někdo si rád jde do obchodu, jiný nakoupí z pohodlí. Třeba takového křečka si nekoupíte v eshopu a v případě nějakých problémů budete muset navštívit veterinu Praha.