Už ne dětský pokojíček

Z vaší malé princezny již vyrostla velká slečna a její roztomilý dětský pokojíček už dávno volá po radikální proměně. Svěřte se do rukou odborníkům z nábytek Plzeň. Rádi vám zpracují vizualizaci kompletního zařízení dívčího pokoje. Budete se tak moci těšit na velmi praktické zařízení, které splní i náročné požadavky na množství úložného prostoru, pohodlné místo […]

Z vaší malé princezny již vyrostla velká slečna a její roztomilý dětský pokojíček už dávno volá po radikální proměně. Svěřte se do rukou odborníkům z nábytek Plzeň. Rádi vám zpracují vizualizaci kompletního zařízení dívčího pokoje. Budete se tak moci těšit na velmi praktické zařízení, které splní i náročné požadavky na množství úložného prostoru, pohodlné místo pro spaní a dostatek prostoru pro plnění školních povinností. Už jste si vybrali, v jakém stylu pokoj zařídíte?

Stěhování do nového bytu

O stěhování se občas říká, že bývá za trest. Samozřejmě, že představuje spoustu náročné práce, ale také je to zajímavá výzva. Vybavit novou domácnost nábytkem je o to snadnější, se správnou dodavatelskou firmou. Nechte si i vy zpracovat detailní vizualizaci.