To se tak někdy semele

Přijde nějaká významná příležitost v životě mladého člověka – ze zákonných důvodů vezměme za příklad třeba středoškoláka, kterému je více, než patnáct let, a při této významné příležitosti se parta mladých lidí, kamarádů dohodne, že uspořádá pořádnou párty se vším všudy. Pořádná párty se vším všudy se vyznačuje tím, že na ní nejsou pozváni […]

Přijde nějaká významná příležitost v životě mladého člověka – ze zákonných důvodů vezměme za příklad třeba středoškoláka, kterému je více, než patnáct let, a při této významné příležitosti se parta mladých lidí, kamarádů dohodne, že uspořádá pořádnou párty se vším všudy. Pořádná párty se vším všudy se vyznačuje tím, že na ní nejsou pozváni úplně všichni známí, ale jen „zdravé jádro“ schopné opravdu téměř všeho. Také se na ní nevyskytuje pouze hudba a nezbytné občerstvení ve formě alko a nealko nápojů, případně slaných tyčinek a křupek, ale také lehké drogy, video přehrávač a zásoba pornofilmů nejrůznějšího ražení.

Co se děje

Předpokládá se, že na takové párty se všeobecná zábava časem zvrtne v zábavu poněkud intimnější, nebo naopak velmi explicitní. Přestože do takových akcí chodí všichni s předstíráním, jak jsou zkušení a zběhlí, přece jen v některých hlodají pochybnosti. Co když se budu stydět? Co když to nepůjde? Jak udělat kluka co nejrychleji, abych to měla už za sebou? Mám si vzít prášky, abych mohl několikrát za sebou? A tak dále a stále dokola.