Talent od Boha

Richard Gasquet byl jednu dobu vyhlášen nejtalentovanějším tenisovým hráčem za poslední dlouhé roky. Jako junior vyhrál co se dalo a čekali se od něj velké věci. Jeho backhand se stal světově známým ještě dříve, než mu bylo dvacet let. Pak ho ale začali trápit zranění a nadějný Francouz se kvůli nim zahrabal do průměru […]

Richard Gasquet byl jednu dobu vyhlášen nejtalentovanějším tenisovým hráčem za poslední dlouhé roky. Jako junior vyhrál co se dalo a čekali se od něj velké věci. Jeho backhand se stal světově známým ještě dříve, než mu bylo dvacet let. Pak ho ale začali trápit zranění a nadějný Francouz se kvůli nim zahrabal do průměru – sotva se vyléčil z jednoho, tak přišlo druhé a on tak neměl potřebný čas na to se dostat mezi ty nejlepší. Teprve v posledním roce se zdálo, že konečně našel potřebný zápasový rytmus, a že by se mu mohlo začít dařit tak, jak to od něj fanoušci očekávají. Podaří se mu to nebo ho opět zbrzdí zranění?

Poznejte pravý požitek ze hry

Chybí Vám při sledování zápasů v televizi statistiky? Otevřete si live tenis, kde vše najdete naprosto přehledně sestaveno pravými odborníky. Váš požitek ze sportu tak bude ještě větší!