Stěhování

Stěhujete se a potřebujete pomoci? Nechcete všechno přenášet sami? Objednejte si naši společnost, která bude pracovat za Vás. Stěhování je totiž naše specializace. Na našich webových stránkách naleznete značku Žlutého slona. Ta označuje kvality stěhovacích služeb a to v celé Evropské unii. Při stěhování používáme jednotnou cenu pro celou Českou republiku. Samozřejmostí je používání obalového […]

Stěhujete se a potřebujete pomoci? Nechcete všechno přenášet sami? Objednejte si naši společnost, která bude pracovat za Vás. Stěhování je totiž naše specializace. Na našich webových stránkách naleznete značku Žlutého slona. Ta označuje kvality stěhovacích služeb a to v celé Evropské unii.
Při stěhování používáme jednotnou cenu pro celou Českou republiku. Samozřejmostí je používání obalového a stěhovacího vybavení. U http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/provádíme i montáž a demontáž nábytku. Stěhujeme bez veškerého rizika a se zárukou, to vše díky bezpečnostní prověrky. Poskytneme Vám kompletní servis a pojištění do výše 5 000 000 korun.

Doba práce

Pracujeme 24 hodin denně a to i o víkendech a svátcích. O těch pracujeme, jako kdyby byl normální pracovní den, tudíž bez příplatků.