Sestavte si svůj jídelníček

Díky Albert letáku si naplánujete naprosto dokonale svůj celotýdenní jídelníček včetně snídaní a večeří. Když si totiž vyberete určité zboží, které nakoupíte v akci, měli byste tomu přizpůsobit také menu, jinak to přece vůbec nemá smysl. A protože v akci je každý týden jiný sortiment, můžete se těšit na to, že Vaše menu bude […]

Díky Albert letáku si naplánujete naprosto dokonale svůj celotýdenní jídelníček včetně snídaní a večeří. Když si totiž vyberete určité zboží, které nakoupíte v akci, měli byste tomu přizpůsobit také menu, jinak to přece vůbec nemá smysl. A protože v akci je každý týden jiný sortiment, můžete se těšit na to, že Vaše menu bude pestré a bohaté a samozřejmě také zdravé a výživné.

Rodina se těší na kulinářskou inovaci

Pokud si nevíte úplně rady, můžete se nechat inspirovat přímo na webových stránkách společnosti Ahold Czech Republic, kde najdete kategorii recepty. Dostanete určitě chuť celou řadu vyzkoušet v co nejbližší době a dost pravděpodobně to ocení i Vaši nejbližší, kteří se budou těšit z té náhlé kulinářské inovace.