Selvintech s.r.o. vám vyrobí ozdobné předměty na zakázku

Rádi bychom vám představili nabídku zavedené společnosti Selvintech s.r.o., která má pro vás připraveny skutečně nádherné kousky ze světa dekoračních předmětů, ozdob i reklamních předmětů. A ne, nebude řeč o žádných propiskách s logem vaší společnosti, protože abyste byli skutečně vidět, potřebujete originalitu. Potřebujete myslet kreativně a to díky nám dokážete! Díky nám totiž můžete […]

Rádi bychom vám představili nabídku zavedené společnosti Selvintech s.r.o., která má pro vás připraveny skutečně nádherné kousky ze světa dekoračních předmětů, ozdob i reklamních předmětů. A ne, nebude řeč o žádných propiskách s logem vaší společnosti, protože abyste byli skutečně vidět, potřebujete originalitu. Potřebujete myslet kreativně a to díky nám dokážete! Díky nám totiž můžete mít ručně dělané kousky, skutečné originály a skutečné designové skvosty snadno a rychle! Stačí, když se nám ozvete na telefonní číslo 605 460 252 nebo nás kontaktujete prostřednictvím jednoho z našich dvou emailů: selvintech@seznam.cz či info@selvintech.cz.

Řekněte nám, co si představujete, my vám to vyrobíme

Vyjdeme vstříc vašim představám, protože co člověk, to trochu jiný vkus a je to jenom dobře. Nikdo by přeci nechtěl mít domov jako přes kopírák stejný, jako má deset sousedů, kteří žijí kolem něj. Ne, chceme mít něco, co nikdo jiný nemá a díky naší zručnosti a tradici ve výrobě ozdob a dekorací to můžete jednoduše mít. Stačí nás kontaktovat přes výše zmíněné možnosti, to je celé.