Rybáři v našich chatách nebo chalupách

Naši rybáři mají rádi klid a soukromí. Proto jsme pro ně připravili ty správné chaty a chalupy k pronajmutí. Jsou v blízkosti našich vodních toků, ve kterých se dají chytat ryby. Určitě budete na takové chalupě či chatě spokojeni. Tak neváhejte nás kontaktovat a společně najdete vhodnou chatu nebo chalupu. Nepochybujeme, že i rybářům se […]

Naši rybáři mají rádi klid a soukromí. Proto jsme pro ně připravili ty správné chaty a chalupy k pronajmutí. Jsou v blízkosti našich vodních toků, ve kterých se dají chytat ryby. Určitě budete na takové chalupě či chatě spokojeni. Tak neváhejte nás kontaktovat a společně najdete vhodnou chatu nebo chalupu. Nepochybujeme, že i rybářům se dovolená s námi bude líbit.

Dovolená se sportem

Chaty a chalupy jsou přímo ideální pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v přírodě a chtějí se věnovat zejména pěší turistice, cyklistice, koupání v přírodě nebo i jiným sportům. Těm se naše chaty a chalupy budou líbit. Máte možnost si vybrat některou z několika set chat a chalup, které jsou rozmístěny po celé České republice a Slovenské republice. Rozhodněte se, ve které lokalitě to bude.