Rozvíjejte své schopnosti

Většina lidí si myslí, že hraní počítačových her je ztráta času a že to pro nikoho není zdravé. Nesmíme se na to dívat pouze z jedné stránky. Některé hry dokáží totiž rozvíjet naše schopnosti, jako je koncentrace, přemýšlení dopředu či logické usuzování. Hra Goodgame Shadow Kings vám nabízí spoustu úkolů, které budete muset vyřešit. […]

Většina lidí si myslí, že hraní počítačových her je ztráta času a že to pro nikoho není zdravé. Nesmíme se na to dívat pouze z jedné stránky. Některé hry dokáží totiž rozvíjet naše schopnosti, jako je koncentrace, přemýšlení dopředu či logické usuzování. Hra Goodgame Shadow Kings vám nabízí spoustu úkolů, které budete muset vyřešit.

Hry k pobavení i užitku

Hraní her mělo vždy dvě své stránky. Tou první bylo zabavit se a zažít něco radostného, něco, co nás bude bavit. Tou druhou byla učící se složka, tedy, že jsme zjistili něco nového nebo se něco naučili. Počítačové hry, stejně tak jako jiné nabízí obě tyto složky, ale záleží samozřejmě na hře. Moje hry je online hra plná nových úkolů, které dokáží rozvíjet vaše myšlení.