Propuštění bez nepříjemných chvil

Pokud i vy stojíte na nějaké vyšší pozici a máte pod sebou pár zaměstnanců, tak zajisté víte, že se celému systému propouštění nevyhnete. Jak ale na to? Je to samozřejmě velmi nepříjemná záležitost, nejenom pro druhou stranu, ale i pro vás. Jak se s tímto co nejlépe porvat, aby to nemělo žádný vliv na celou […]

Pokud i vy stojíte na nějaké vyšší pozici a máte pod sebou pár zaměstnanců, tak zajisté víte, že se celému systému propouštění nevyhnete. Jak ale na to? Je to samozřejmě velmi nepříjemná záležitost, nejenom pro druhou stranu, ale i pro vás. Jak se s tímto co nejlépe porvat, aby to nemělo žádný vliv na celou společnost, ani na budoucnost propouštěného? Jak se rozejít a ukončit pracovní svazek bez různých nepříjemných chvil a momentů? Odpovědi na všechny tyto otázky vám poskytne outplacement, který se zabývá právě propouštěním a celou touto tematikou. Každý, kdo je na vyšší pozici, by měl absolvovat kurz, na kterém se naučí vše potřebné, co se týče propouštění, vztahů s bývalým zaměstnancem a tak podobně.

Šance pro všechny

Kurzy outplacementu jsou skvělou možností pro každého, kdo se chce starat o své zaměstnance co nejlépe a kdo jim chce zajistit i co nejlepší budoucnost po propuštění z vaší firmy. Buďte zodpovědní vedoucí a získejte díky přednášce vědomosti, které se vám budou zajisté hodit v mnoha situacích.