Prodej firem

už není nic neobvyklého. I naše společnost vykazuje zvyšující se počet zájemců o koupi již založené firmy. Na prodej firem se specializujeme již několik let. V naší nabídce najdete různé typy společností – ať už českých nebo zahraničních. Dokážeme Vám přizpůsobit sídlo Vaší společnosti, zařídit přebírání pošty nebo služby virtuální sekretářky, apod. Prodej firem […]

už není nic neobvyklého. I naše společnost vykazuje zvyšující se počet zájemců o koupi již založené firmy.
Na prodej firem se specializujeme již několik let. V naší nabídce najdete různé typy společností – ať už českých nebo zahraničních. Dokážeme Vám přizpůsobit sídlo Vaší společnosti, zařídit přebírání pošty nebo služby virtuální sekretářky, apod.

Prodej firem – poskytnutí trvalého bydliště

Jednou z podmínek, aby se mohl prodej firem uskutečnit, je trvalé bydliště. Naše společnost se dokázala vypořádat i s tímto problémem, protože si uvědomujeme, že mnoho podnikatelů žije např. v podnájmu, kde nikdy trvalé bydliště nezíská. Dokážeme Vám zajistit oficiální adresu trvalého bydliště. Pro cizince je to velká výhoda, protože s českou trvalou adresou potřebují výpis z rejstříku trestů pouze z České republiky a ne ze země jejich původu.