Přiostříme

Začneme třeba tím, že spousta mužů neví, jak na ženy. Je to až překvapivé, ale je tomu opravdu tak. Někteří samozřejmě hned na první pohled vypadají jako největší suveréni, ale když pak přijde na řadu sex, tak se ostýchají a zdráhají, no prostě jako by to dělali poprvé. Jenomže pánové nezáleží pouze na vás, ale […]

Začneme třeba tím, že spousta mužů neví, jak na ženy. Je to až překvapivé, ale je tomu opravdu tak. Někteří samozřejmě hned na první pohled vypadají jako největší suveréni, ale když pak přijde na řadu sex, tak se ostýchají a zdráhají, no prostě jako by to dělali poprvé. Jenomže pánové nezáleží pouze na vás, ale také na ženách, se kterými jste zrovna v posteli. Spíše na ženě té jedné, se kterou jste zrovna v ten okamžik, v tu jednu danou pravou chvíli.

Takže co dělat?

Pánové, pokud nemáte zrovna moc zkušeností s tím, jak udělat holky, tak se klidně trochu něčemu přiučte. Není to vůbec na ostudu, ba dokonce pak vás žádná už nebude chtít opustit a bude chtít být s vámi pořád v posteli, aniž byste z ní vstávali. Pár základní informací, které se naučíte, například z internetu vám jistě bohatě postačí.