Přijeďte si užít dovolenou

Přijeďte si užít dovolenou k našim sousedům na Slovensko, protože prožít dovolenou právě zde v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra, je opravdový zážitek. V obci Těrchová jsou vám k dispozici 3 chaty a chalupy k pronajmutí a to chata Ilčík, Uhorčík a Rajnoha. Nabízíme vám naprosto dokonalé chaty, které jsou nové a velmi pěkné. […]

Přijeďte si užít dovolenou k našim sousedům na Slovensko, protože prožít dovolenou právě zde v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra, je opravdový zážitek. V obci Těrchová jsou vám k dispozici 3 chaty a chalupy k pronajmutí a to chata Ilčík, Uhorčík a Rajnoha. Nabízíme vám naprosto dokonalé chaty, které jsou nové a velmi pěkné. Dýchne na vás zde domácí atmosféra. Přijeďte se ubytovat na dobu, jakou sami budete chtít na těchto místech strávit.

Dovolená podle vašich představ

Dovolená v těchto místech, je skutečně úchvatná. Nabízíme vám zde ubytování buď v pokoji, nebo si máte možnost pronajmout celou chatu sami pro sebe. Pokoje jsou velmi pěkně vybavené a zařízené koupelnou a sociálním zařízením. Po celém objektu se můžete připojit k internetu přes Wi-Fi. A to není zdaleka vše. V chatách je wellness koutek, ve kterém jsou pro vás sauny, vířivá vana a také odpočívárna. U chaty je dětské hřiště, kluziště na zimu a na léto možnost posezení s krytým grilem.