Přelom v životě

U mužů stejně jako u žen dochází v určitém věku k přelomu. Partneři často jako kdyby si vyměnili role. Muž ztrácí svoji bojovnost a ráznost, zatímco žena může naplno vkročit do svojí pracovní kariéry, když děti jsou již dospělé. Projevy stárnutí a potřeba se s nimi vyrovnat nutí oba hodnotit svůj dosavadní život, ale také […]

U mužů stejně jako u žen dochází v určitém věku k přelomu. Partneři často jako kdyby si vyměnili role. Muž ztrácí svoji bojovnost a ráznost, zatímco žena může naplno vkročit do svojí pracovní kariéry, když děti jsou již dospělé. Projevy stárnutí a potřeba se s nimi vyrovnat nutí oba hodnotit svůj dosavadní život, ale také se snažit překlenout svoje problémy. Léky na prostatu můžou být tudíž pro muže velkou pomocí.

Co s těmi hormony?

Za všechno může ztráta hormonů, a tak se často nabízí jednoduché řešení: nahradit je v podobě syntetických léků. Tak už to zkoušelo mnoho žen i mužů. Ovšem vedlejší účinky těchto konzervativních přípravků nesnáší v tomto věku většina lidí. Je to tím, že téměř každý už má nějakou svoji chronickou nemoc a pak je pilulek příliš.