Pojďte si dát něco dobrého

Přinesla vaše dcera hezké vysvědčení a nevíte co za odměnu? Co takhle zajít do cukrárny na něco dobrého. Určitě tím nic nezkazíte. Zmrzliny nikdy není dost. Zajisté potěší pozvání na ní. Je tak chutná, lahodná a osvěžující. Druhů je tolik, že není vůbec lehké si vybrat tu pravou. Pokud si jí dáte jako pohár s […]

Přinesla vaše dcera hezké vysvědčení a nevíte co za odměnu? Co takhle zajít do cukrárny na něco dobrého. Určitě tím nic nezkazíte. Zmrzliny nikdy není dost. Zajisté potěší pozvání na ní. Je tak chutná, lahodná a osvěžující. Druhů je tolik, že není vůbec lehké si vybrat tu pravou. Pokud si jí dáte jako pohár s ovocem a šlehačkou, to bude teprve něco.

Děti moc rády mlsají


Chcete udělat radost svým dětem? Vezměte je třeba na výlet, nebo do ZOO a cestou zpátky se zastavte na zmrzlinu. Budou z takového dne nadšeni. I vy se určitě necháte zlákat. Co víc si přát. Vždy jsme rádi, když jsou děti spokojeni. Takový hezký den si občas zopakujte. Občas si zamlsat nikomu neuškodí a ta radost ze společně prožitého dne je k nezaplacení.