Ochraňte s našimi produkty nejenom svou zahradu

Všimli jste si, že se lidé začali vracet k přírodě? Stále více z nás si pořizuje svou vlastní zahrádku, a to třeba i ve městech, kde jsou uměle zakládány. Pokud i Vy patříte k těm, kteří mají třeba svůj pozemek, na kterém si pěstujete květiny či zeleninu nebo bylinky, nebo na kterém pobíhá Váš domácí […]

Všimli jste si, že se lidé začali vracet k přírodě? Stále více z nás si pořizuje svou vlastní zahrádku, a to třeba i ve městech, kde jsou uměle zakládány. Pokud i Vy patříte k těm, kteří mají třeba svůj pozemek, na kterém si pěstujete květiny či zeleninu nebo bylinky, nebo na kterém pobíhá Váš domácí čtyřnohý mazlíček, pak neotálejte s oplocením tohoto pozemku třeba jen pletivovým plotem, avšak doplněným o naše podhrabové desky.

Žádná zvířata ani ven, ani dovnitř

Podhrabové desky naší společnosti splní hned několik užitečných funkcí na Vašem pozemku. Nejenže se z něj nepodaří utéct Vašemu nezbednému domácímu čtyřnohému mazlíčkovi, ale také ochrání Vaši pracně vypěstovanou úrodu před nezvanými divokými „nájezdníky“, jako jsou třeba zajíci. Pletivový plot také tento náš produkt ochrání před korozí, která by byla způsobena případným prorůstáním trávy.