Nezajímavá

Františka byla taková šedá myška, která neměla tušení, jak svést muže. Občas jí to bylo líto, že neumí najít nikoho, kdo by ji miloval takovou, jaká je, nebo kdo by si jí alespoň všímal. Františka neměla moc kamarádů nebo kamarádek, kterým by se mohla svěřovat, takže neměla ani nikoho, koho by se zeptala na nějaké […]

Františka byla taková šedá myška, která neměla tušení, jak svést muže. Občas jí to bylo líto, že neumí najít nikoho, kdo by ji miloval takovou, jaká je, nebo kdo by si jí alespoň všímal. Františka neměla moc kamarádů nebo kamarádek, kterým by se mohla svěřovat, takže neměla ani nikoho, koho by se zeptala na nějaké rady, jak flirtovat s klukama. Byla v tom období, kdy ji kluci právě začali zajímat, ale ona sama nebyla zrovna vrchol sebevědomí, takže pro ni bylo těžké, navázat s kýmkoli kontakt.

Žádný talent

Většinou seděla sama ve třetí lavici u dveří, s nikým se moc nebavila, nedělala potíže a ani nebyla nijak výjimečná. Zvlášť chytrá taky nebyla a neměla ani nijak výjimečný talent. Ráda četla, ale když se jí učitelka literatury zeptala, proč se třeba sama nepokusí psát, Františka jenom pokrčila rameny.