Nejezděte bez řidičského oprávnění

Proháníte se v autě i bez řidičského oprávnění? Není to správné a není to odpovědné. Vždyť můžete způsobit dopravní nehodu, při které můžete poranit nebo i usmrtit nejen sebe, ale i některého z dalších účastníků silničního provozu. Nejdříve je nutné se to řádně naučit, a to v naší autoškole Praha . Kdo má zájem, nechť […]

Proháníte se v autě i bez řidičského oprávnění? Není to správné a není to odpovědné. Vždyť můžete způsobit dopravní nehodu, při které můžete poranit nebo i usmrtit nejen sebe, ale i některého z dalších účastníků silničního provozu. Nejdříve je nutné se to řádně naučit, a to v naší autoškole Praha . Kdo má zájem, nechť přijde si prohlédnout naše zázemí a teprve poté se rozhodne.

Poskytujeme služby za výhodné ceny

Jsme tady, abychom vám nabídli výuku v naší autoškole Praha. Máte o ni zájem? Jsme přesvědčeni, že ano. Navštivte nás a přineste vyplněnou přihlášku. K ní ještě budete muset přiložit lékařské potvrzení o vaší způsobilosti. To vám na požádání vydá váš praktický lékař. Potom již nic nebude bránit zahájit vlastní výuku. Ta má dvě části, a to teoretickou a praktickou.