Naplánujte si nákupy

S letákem Penny si naplánujete veškeré své nákupy. Ty drobné každodenní i ty velké, které uskutečňujete po výplatě, před významnou návštěvou nebo před svátky. V Penny marketu si ovšem můžete vybrat také hotovost díky Cash backu. Cash back uvítají především lidé v menších městech, kde zcela chybí bankomat, lidé potřebují hotovost a nemají cestu k […]

S letákem Penny si naplánujete veškeré své nákupy. Ty drobné každodenní i ty velké, které uskutečňujete po výplatě, před významnou návštěvou nebo před svátky. V Penny marketu si ovšem můžete vybrat také hotovost díky Cash backu. Cash back uvítají především lidé v menších městech, kde zcela chybí bankomat, lidé potřebují hotovost a nemají cestu k místu, kde obvykle vybírají peníze.

Když si nevíte rady s dárkem

Určitě oceníte také celou řadu dalších výhod jako například zákaznická karta, díky které budete mít některé zboží ještě levnější a součástí jsou i věrnostní akce pro majitele karty. Mnoho lidí ocení dárkové poukazy v hodnotě 100, 300 a 500 Kč. Některým lidem se dárky kupují obtížně a dát přímo peníze není také ono. Dárkový poukaz je takovým důstojným řešením, když si nevíte rady.