Nabídka bude

Během letních měsíců jsou zrekonstruovány všechny přízemní prostory obchodního centra. Aby se už v září otevřely dveře, do zbrusu nových obchodů. Bude tu úplně nové knihkupectví, hračkářství, papírnictví, cukrárna a posledním v řadě, módní salón. Na ten se všechny dámy v okolí těší nejvíc. Opravdu zajímavá Hned po otevření nejvíce […]

Během letních měsíců jsou zrekonstruovány všechny přízemní prostory obchodního centra. Aby se už v září otevřely dveře, do zbrusu nových obchodů. Bude tu úplně nové knihkupectví, hračkářství, papírnictví, cukrárna a posledním v řadě, módní salón. Na ten se všechny dámy v okolí těší nejvíc.

Opravdu zajímavá

Hned po otevření nejvíce zákaznic prochází mezi stojany s nabídkou společenských šatů. Na ty se salón specializuje. Dokonce umožňuje výběr i přes internetový obchod, který je dodává přímo z Kalifornie. O ty bude největší zájem. Jsou k dispozici od velikosti XS do 4XL, s dodáním do dvou dnů. Jejich originální design se naprosto odlišuje od ostatních modelů. Ten bude vyhovovat všem ženám, které se rády dobře oblékají. A přitom nechtějí utrácet horentní sumy na jeho pořízení.