Milujete květiny?

Jsou různé skupiny lidí. Někteří mají svůj byt či dům vybavený stroze, jednoduše, bez domácích zvířat a jako zástupce květeny je zde jediný osamocený kaktus, který smutně trůní na poličce u stropu či na lednici. Jsou však i jiní. Jsou to ti, kdo milují zeleň v jakékoliv podobě, milují, mohou-li pozorovat, jak z nicotného semínka […]

Jsou různé skupiny lidí. Někteří mají svůj byt či dům vybavený stroze, jednoduše, bez domácích zvířat a jako zástupce květeny je zde jediný osamocený kaktus, který smutně trůní na poličce u stropu či na lednici. Jsou však i jiní. Jsou to ti, kdo milují zeleň v jakékoliv podobě, milují, mohou-li pozorovat, jak z nicotného semínka vyroste nádherná květina a jsou hrdi, že je to i částečně jejich přičiněním, díky jejich starostlivé každodenní péči a lásce.

Mějte je co nejblíže

Tito lidé své obydlí postupně zaplňují květenou všeho druhu, květináče jsou doslova všude, někde i ve dvou řadách. Dříve či později však zjistí, že již místo skutečně není, a co si nyní počít? Není nad čím přemýšlet, je zde možnost zřízení zimních zahrad, které duši botanika zaručeně pohladí a potěší.