Lze skokem navýšit obsah chloru ve vašem bazénu?

Občas se může přihodit, že při vaší kontrole hladiny chloru ve vašem bazénu zjistíte, že voda obsahuje jen minimální nebo vůbec žádný chlor. I takové situace mohou nastat a je otázkou, jak je lze správně vyřešit. Jak správně navýšíte hladinu chloru tak, aniž byste museli čekat hodiny, než se aktivní chlor ve vodě rozpustí? Lze […]

Občas se může přihodit, že při vaší kontrole hladiny chloru ve vašem bazénu zjistíte, že voda obsahuje jen minimální nebo vůbec žádný chlor. I takové situace mohou nastat a je otázkou, jak je lze správně vyřešit. Jak správně navýšíte hladinu chloru tak, aniž byste museli čekat hodiny, než se aktivní chlor ve vodě rozpustí? Lze to vůbec nějak? Ano, jde to, jinak bychom tento článek ani nemuseli psát a jenom bychom suše konstatovali, že to nelze. Chlor Šok je tím přípravkem, který dokáže skokově navýšit hladinu chloru tak, aby se dostal zase do normální hladiny své koncentrace.

Spolehněte se na prověřenou chlorovou chemii z naší nabídky

V dnešní době už vlastně není nic nemožné, a tak nezoufejte, pokud při kontrole zjistíte, že voda žádný aktivní chlor vlastně neobsahuje. Pořiďte si chlor Šok a dbejte pokynů v návodu. Chlor se ve vodě bleskově rozpustí a vy zase budete mít vodu, která bude připravena přijmout vaše těla při všech možných i nemožných vodních radovánkách. Nakupujte u nás a vyřešte veškeré své problémy s bazénem.