Když jste si splnili sen

Splnili jste si svůj sen. Konečně jste sehnali staré selské stavení a chystáte se na rekonstrukci, jejímž cílem je malebná chaloupka, kterou budete se svou rodinou celoročně obývat. Jste si vědomi toho, že rekonstrukce bude stát mnohem více než samotný objekt, ale uskutečnění snů něco stojí. Objekt v tristním stavu Přesto cítíte zoufalství, […]

Splnili jste si svůj sen. Konečně jste sehnali staré selské stavení a chystáte se na rekonstrukci, jejímž cílem je malebná chaloupka, kterou budete se svou rodinou celoročně obývat. Jste si vědomi toho, že rekonstrukce bude stát mnohem více než samotný objekt, ale uskutečnění snů něco stojí.

Objekt v tristním stavu

Přesto cítíte zoufalství, protože objekt se nachází v tristním stavu. Když jste i nemovitost prohlíželi, pro samé nadšení jste si nevšímali v jakém stavu se nachází, respektive kolik desetiletého nepořádku se tam nahromadilo. Tak rádi byste začali s rekonstrukcí a zatím bude trvat týdny, než to dáte do pořádku. Ale nic se nebojte. Díky likvidaci odpadu v Praze budete mít za chvíli hotovo. Společnost se zabývá i vyklízecími pracemi, přistavení kontejneru je rovněž samozřejmostí.