Je tu nová cyklostezka

Kamarádka odloží noviny a zahlásí tuto zprávu na celou kancelář. Hned je program na neděli jasný. Pojedeme všichni na cyklovýlet, omrkneme to, a cestou se někde zastavíme. Jasně, všichni se těší. Jenže jejich kondice je trochu jiná než ta vaše. Pro vás to bude očistec. Nebudete jim stačit a zase se pak budete dva […]

Kamarádka odloží noviny a zahlásí tuto zprávu na celou kancelář. Hned je program na neděli jasný. Pojedeme všichni na cyklovýlet, omrkneme to, a cestou se někde zastavíme. Jasně, všichni se těší. Jenže jejich kondice je trochu jiná než ta vaše. Pro vás to bude očistec. Nebudete jim stačit a zase se pak budete dva dny léčit. Ale jakou výmluvu si najít tentokrát? S elektrokolem už žádné výmluvy hledat nemusíte. Pomůže vám srovnat tempo s ostatními. Na výlety už jedině společně!

Pojďme šlápnout do pedálů

Nevyjedeme si v sobotu někam na cyklovýlet? Tak toto je poprvé co jste s nápadem přišla vy a ne váš partner. Může za to váš vánoční dárek. Dostala jste totiž elektrokolo. Celou dobu tak vyhlížíte první sluníčko a nemůžete se dočkat společných výletů. Už žádné tlačení do kopce!