Dáreček?

Děti neocení dárky typu oblečení, boty, domácí potřeby či nábytek. S tím na ně vážně nechoďte. A to že jim na Vánoce nadělíte postele a k svátku skříně, to skutečně neocení. Vzpomeňte si na sebe, když vám bylo naděleno povlečení, sada hrnců nebo fritovací hrnec. Také jste skákali radostí? Proto svým dětem nedávejte jako dárky […]

Děti neocení dárky typu oblečení, boty, domácí potřeby či nábytek. S tím na ně vážně nechoďte. A to že jim na Vánoce nadělíte postele a k svátku skříně, to skutečně neocení. Vzpomeňte si na sebe, když vám bylo naděleno povlečení, sada hrnců nebo fritovací hrnec. Také jste skákali radostí? Proto svým dětem nedávejte jako dárky dětský nábytek, ale překvapte je novým pokojíčkem třeba když se vrátí domů z prázdnin.

Hezký design, příjemné barvy

Při výběru dejte pozor, aby dětský nábytek byl vyroben z bezva materiálu, který bude vůči zdraví dětí nezávadný, aby neměl ostré rohy nebo úchytky, aby barevně ladil a lahodil očím i náladě, také aby šel s dobou. Připravte svým dětem příjemnou oázu klidu, pohody a bezpečí, kde se jim bude dobře spát, učit se, prostě žít.