Co vám můžeme nabídnout?

Ať už hledáte někoho, kdo Vám postaví kuchyni moderní, rustikální nebo klasickou, společnost Dušek je tady pro Vás. Poradíme si se všemi typy prostor. Pokud bydlíte v malém bytě, nemáme problém s návrhem atypického projektu. V rodinném domě správně zaplníme prostor tak, aby bylo vše po ruce i ve velké místnosti. Vytvoříme 3D návrh a […]

Ať už hledáte někoho, kdo Vám postaví kuchyni moderní, rustikální nebo klasickou, společnost Dušek je tady pro Vás. Poradíme si se všemi typy prostor. Pokud bydlíte v malém bytě, nemáme problém s návrhem atypického projektu. V rodinném domě správně zaplníme prostor tak, aby bylo vše po ruce i ve velké místnosti. Vytvoříme 3D návrh a podle vybraných materiálů a rozměrů, stanovíme cenu. Po Vašem odsouhlasení můžeme začít vyrábět. Vše samozřejmě dovezeme až k Vám domů a smontujeme na místě.

Vyrobíme to pro Vás na míru

Jak již bylo řečeno, atypické prostory pro nás neznamenají žádnou překážku. Pokud potřebujete postavit moderní kuchyni, rádi Vám vyhovíme i v malém prostoru. Umíme si poradit s vyplněním celého požadovaného prostoru bez doměrků a nesmyslných mezer. Přejete si originální výrobek a kvalitně odvedenou práci? Neváhejte se na nás obrátit.