Chcete začít podnikat?

Rádi byste se postavili na vlastní nohy a neměli pořád Vašeho šéfa za zády? Uvažujete o tom, že rozjedete vlastní podnikání a budete si vydělávat sami na sebe? Máte obchodního ducha a silné odhodlání? Staňte se našimi partery pro prodej točené zmrzliny. Kontaktujte nás pomocí formuláře, emailu nebo telefonicky. Rádi s Vámi projednáme všechny požadavky […]

Rádi byste se postavili na vlastní nohy a neměli pořád Vašeho šéfa za zády? Uvažujete o tom, že rozjedete vlastní podnikání a budete si vydělávat sami na sebe? Máte obchodního ducha a silné odhodlání? Staňte se našimi partery pro prodej točené zmrzliny. Kontaktujte nás pomocí formuláře, emailu nebo telefonicky. Rádi s Vámi projednáme všechny požadavky a zahájíme spolupráci.

Splňte si sen o podnikání s námi

Sníte o tom, že si otevřete vlastní kavárnu nebo cukrárnu a hledáte dodavatele? Rádi s Vámi budeme spolupracovat. Zabýváme se prodejem točené i kopečkové zmrzliny a zákusků. Dodáme Vám kvalitní dezerty, dorty i řezy. Vše ve vysoké kvalitě s výbornou chutí. Neváhejte se nám ozvat s Vašimi požadavky pomocí kontaktního formuláře.