Celoplastové konstrukce nevyrábíme

Nedoporučujeme našim zákazníkům nechat si je vyrábět z plastu. Plast není vhodným materiálem pro výrobu našich zimních zahrad. Důvodem pro jejich použití v žádném případě nemůže být ani skutečnost, že se jedná o mnohem levnější materiál, než je námi nabízený hliník. Jen ten vám zaručí, že bude dobře mnoho let sloužit. To však nemůžeme zaručit […]

Nedoporučujeme našim zákazníkům nechat si je vyrábět z plastu. Plast není vhodným materiálem pro výrobu našich zimních zahrad. Důvodem pro jejich použití v žádném případě nemůže být ani skutečnost, že se jedná o mnohem levnější materiál, než je námi nabízený hliník. Jen ten vám zaručí, že bude dobře mnoho let sloužit. To však nemůžeme zaručit u plastových verzí. My sami je proto nevyrábíme.

U celoročního obývání je nutno zavést vytápění a klimatizaci

Zákazníci si mohou vybrat, zda budou chtít zimní zahrady využívat pouze v letních a jarních měsících, anebo se rozhodnout pro celoroční využívání. Při celoročním využívání bude ovšem nezbytná instalace nejen vytápění, ale i klimatizace. Je tam nutná dobrá izolace. Rovněž nestačí použít jednoduchá skla, nutno je nahradit alespoň dvojskly. Na stěny doporučujeme skla propustnější, na střechu nepropustná.